Gemeentelijke Gymnastiekzaal

Nieulandestraat  1

Krabbendijke

kanitramp@gmail.com

 

Tel: 0113 506232

  • Facebook Long Shadow

Leiding en bestuur

LEIDING SPARTA

In elke groep is er 1 hoofdleiding en is er 1 of meerdere hulpleiding aanwezig. Wilt u afmelden voor de les, neem dan contact op met de hoofdleiding. Voor vragen en/of opmerkingen kunt u ook bij hen terecht.

Josephine Allewijn

maandag

jongens groep 3,4,5,6 en herentrimgroep

woensdag 

seniorengroep 50+

 

0113-502183

joos.allewijn@zeelandnet.nl

 

 

Danielle Dieleman

dinsdag

kleuters groep 1 en 2

 

0113-504133

dieleman8@zeelandnet.nl

Sandra de Leeuw

donderdag

dames 12+

 

06-46417712

santje51@hotmail.com

BESTUURSSAMENSTELLING

Heeft u vragen of opmerkingen, neem gerust contact op met een van de onderstaande personen.

Het bestuur van Gymnastiekvereniging is als volgt samengesteld:

Karel Houtekamer

Voorzitter

 

0113-502335

karelhout@zeelandnet.nl

Karien Tramper

Vice voorzitter

 

0113-506232

kanitramp@gmail.com

Carolijn van den Adel

Secretaris

dinsdag

kleuters groep 1 en 2

0113-506316

carolijnabrahamse@kpnmail.nl

Miranda Boone

vrijdag

meisjes groep 3/4

 

 

06-27375332

boone_01@kpnmail.nl

Simon Rommers

Penningmeester

 

0113-502218

srommers@zeelandnet.nl

Maartje Rommers

vrijdag

meisjes groep 3/4, 5/6. 7/8 

 

0113-502218

06-52272978

maartjerommers@zeelandnet.nl

Francette Koster

Lid

zaterdag

Ouder-kindgym 

 

0113-502719

jofra22@zeelandnet.nl

Marieke van Beek

 

06-16353899

marieke_beek@hotmal.com

Carolijn van den Adel          (kleuters groep 1/2)
Joanne Haakman                (kleuters groep 1/2)
Sabine Lobbezoo                (meisjes groep 3/4, meisjes groep 5/6)) , dames 12
Anne Boone                         (meisjes groep 3/4, meisjes groep 5/6)
Romy Tramper                     (meisjes groep 7/8)
Lisanne Lagendijk               (meisjes groep 7/8)
Mirella Koster                       (meisjes groep 3/4, 5/6)
Anita Boogert                       (jongens groep 3/4/5/6, invalster bij andere groepen)
Mattias Koeman                   (jongensgroep 3/4/5/6)
Thijs Hagenaars                   (jongensgroep 3/4/5/6)
 
HULPLEIDING SPARTA